Не три очі! Неочевидні звички, які псують ваш зір

звички які псують ваш зір

Як можна поліпшити зір?

Зір — одна з головних здібностей людини сприймати інформацію. З роками і під впливом ряду факторів вміння чітко бачити все навколо може дещо погіршуватися, але деякі повсякденні звички в стані занапастити наш зір.

Шкідливі звички

Пристрасть до спиртного і тютюнопаління в довгостроковій перспективі загрожує погіршенням зору, особливо у людей після 50 років. Такий вплив погіршує стан сітківки, що може призвести не до найприємнішим наслідків.

Макіяж

Це стосується перш за все дівчат, які щодня наносять макіяж або, що ще гірше, забувають знімати його на ніч. Туш, підводка, тіні і навіть пудра — все це негативно впливає на очі, які є вкрай чутливими.

Протирання

У багатьох є звичка терти очі, що приносить їм відчуття полегшення. Однак подібний вплив в змозі спровокувати пошкодження рогівки або навіть тонких судин, що оточують очі, що в підсумку шкодить і безпосередньо зору.

Раціон

Правильне харчування є основою хорошого зору. Зокрема, необхідно, щоб в раціоні в достатній кількості були вітамін C, E, а також омега-3. Навпаки, рекомендовано скоротити споживання продуктів, що містять значні обсяги натрію, оскільки вони провокують зневоднення, що призводить до сухості очей.

Профілактика

Чи хтось відвідує офтальмолога, поки не виникне така потреба коли ситуація стане критичною. Очі потребують регулярного огляді з боку фахівця, який зможе виявити навіть очевидну або початкову проблему, допомагаючи в її вирішенні.

Гаджети перед сном

Перед сном багато хто дивиться телевізор або ноутбук / смартфон, однак постійна напруга і потреба стежити за картинками на екрані стомлює очі. В результаті може виникати сухість очей, а без необхідного зволоження сильно страждає зір.

Окуляри

Ультрафіолетові промені завдають людському оку серйозної шкоди. Не надягаючи сонцезахисні окуляри, ви піддаєте свої очі негативному впливу випромінювання, що загрожує погіршенням зору. При цьому важливо вибирати якісні окуляри, оскільки дешеві варіанти зазвичай є обманкою, які не захищаючи очі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1