Окуляри для зору дитині, що потрібно пам’ятати

дитячі окуляри для зору

Не секрет, що короткозорість у дітей — одне з найбільш поширених захворювань (окуляри для зору дитині дуже поширені). Як же боротися з прогресуючою короткозорістю? На це питання відповідають офтальмологи, які співпрацюють з нашою інтернет-оптикою «ЛЬВІВ ОПТИКА».

Як помітити, що у дитини стає гірше зір?

Щоб окуляри для зору дитині не знадобилися, необхідно вчасно помітити перші ознаки того, що пора звернутися за допомогою до офтальмолога. Для батьків школярів сигналом є низький нахил голови, як дитина сидить, як пише. Головна боротьба з прогресуючою короткозорістю у школярів — боротьба з низьким нахилом голови. У нормі дитина повинна тримати перед собою текст на відстані 30-40 сантиметрів — якщо він починає наближатися, у нього відбуваються порушення зорової роботи. В нормальному стані, коли людина дивиться вдалину, його очi розслабленi. Коли відбуваються порушення — з’являються погані наслідки: наприклад, шкільна короткозорість. Дитина примружується, тим самим компенсуючи деякі мінуси, якісь спазми, адже при прищурi рогівка ущільнюється, і людина краще бачить.

Для занять яке світло потрібно використовувати?

На думку багатьох відомих офтальмологів, погане освітлення — це не тільки темрява, але і надлишок світла, який може впливати на сітківку — це дуже несприятливо. Стандартним освітленням вважається верхнє світло і лампа, яка знаходиться зліва (якщо ви лівша — то справа). Стіл повинен знаходитися біля вікна — навіть в похмуру погоду таке освітлення буде набагато яскравіше, ніж штучне освітлення. Те ж стосується і шкіл. Якщо у дитини є якісь порушення зору — далекозорість, астигматизм, або короткозорість, — він повинен бути вiдкоррегован окулярами, лінзами, нічними лінзами — неважливо. Вдалину він повинен дивитися спокійно а поблизу його зір має напружуватися на відстані 33 сантиметри.

Чи можна з часом зняти окуляри для зору дитині?

Сучасна медична практика не стоїть на місці, зараз розробляються нові методики, що дозволяють зняти окуляри для зору дитини. Якщо короткозорість або далекозорість вже є, її можна прибрати лише шляхом оперативного втручання тоді, коли підлітку виповниться 18 років. Раніше немає сенсу робити операцію, оскільки рефракція зору не закінчена. Так що, до 18 років, окуляри для зору дитині необхідні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1