Дитячі оправи для самих маленьких, як вибрати правильно?

оправа окулярів для малюка

На превеликий жаль, багато дітей (навіть зовсім маленькі) потребують того, щоб носити окуляри для зору. Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати дитячі оправи для самих маленьких клієнтів. Як це правильно зробити?

Малюки рідко лежать спокійно. Навіть ті, які не вміють ходити, постійно крутять головою, озираються. Щоб їм було зручно, дитячі оправи для самих маленьких роблять такими, щоб рамка оправи не виходила за межі скроневої кістки дитини. При цьому, слід зазначити і таку особливість оправ для малюків, як то, що їх роблять без шарнірів. Хорошу оправу для маленької дитини можна купити недорого в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА».

Так само слід пам’ятати, що відмінною рисою оправи не тільки для малюка 2-3 років, але і більш дорослу дитину, є широка носова частина. Ніс маленької людини постійно формується, приймає таку форму, як у дорослої людини, тільки в 12-15 років. Щоб не нашкодити правильному росту носа, дитячі оправи для самих маленьких — обов’язково з широкою носовою частиною. Чим більше поверхня носової частини, тим більш рівномірно розподіляється навантаження, знижується тиск на шкіру дитини (не буде роздратування і попрілостей). Ну і, звичайно, широка носова частина такої дитячої оправи — важлива частина правильної і надійної фіксації окулярiв на обличчі дитини. А з огляду на гіперактивність в цьому віці, надійне кріплення — зовсім не зайве. Дитячі оправи для самих маленьких повинні бути надійними.

Переважний для дитини варіант — цільне перенісся у вигляді дуги на оправі. Найкраще вибирати дитячу оправу для маленької людини з матеріалів які не викликають виникнення алергічної реакції. Перенісся на оправі повинна бути зроблена з силікону, гуми або еластомеру.

Потрібні якісні та недорогі дитячі оправи для самих маленьких, звертайтеся за допомогою до нашої інтернет-оптику «ЛЬВІВ ОПТИКА». Ми завжди зможемо допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1