Які лінзи для окулярів краще для дитини

лінзи для дитячих окулярів

Які лінзи для окулярів краще для дитини — це дуже важливе питання. Лінза відповідає за якість зору вашої дитини. Вибирати як оправу так і лінзи для дітей потрібно відповідально і ретельно. Оскільки діти дуже активні їм потрібні ударостійкі і безпечні лінзи. Як же вибрати надійні лінзи для дитячих окулярів?

Які лінзи для окулярів краще для дітей?

Самою популярною та надійною для дитячих очей є лінза з полікарбонату, або травекса. Ця лінза трохи дорожча ніж скло, але це виправдано її якістю. Величезним плюсом є те, що полікарбонатна лінза стійка до ударів. Дитина не стоїть на місці, вона весь час кудись біжить, стрибає, падає і вдаряється. Тому окуляри для дитини повинні бути безпечними і міцними. Якщо пластикова лінза зламається, вона розламається на дві частини, а не розіб’ється на маленькі осколочки як скло.

Також великим плюсом є те, що пластик легкий. Такі окуляри не будуть тиснути на дитячий носик та вушка. Вони будуть комфортними. Часто дитина відмовляється носити окуляри саме тому, що їй незручно в окулярах.

Якщо ж дитині потрібні лінзи з більш високою оптичною силою, найкращим рішенням буде — асферична лінза. Вона не товста і не важка. Дитині буде комфортно з такими лінзами.

Лінзи для дитячих окулярів із захистом від ультрафіолету

Як говорилося вище важливо, щоб дитячі окуляри були травмобезпечними і комфортними. Але не менш важливо, щоб лінза якісно захищала дитячі очі від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Дитині необхідні захисні лінзи оскільки вона тривалий час проводить на вулиці. Важливо враховувати те, що дитячі очі пропускають більше ультрафіолету, ніж дорослі. Якщо не захищати дитині очі, це може привести до проблем із зором. В полікарбонатній лінзі враховується захисна функція. Вибираючи окуляри для дитини, переконайтеся в тому, що вони будуть захищати її очі.

Які існують покриття для дитячих лінз?

Покриття потрібні для більш якісного та комфортного зору. Також вони захищають лінзу від подряпин, потертостей, запотівання та води.

  • Важливо, щоб дитяча лінза була з покриттям. Це покриття прибирає відблиски і перешкоджає напруженню очей. Очі дитини піддаються перенапруженню через штучне світло в класі. Також покриття прибирає відблиски від екрана комп’ютера, планшета або смартфона.
  • Як відомо, пластик більше дряпається ніж скло, тому рекомендується на лінзу наносити спеціальне покриття від подряпин.
  • Для того, щоб окуляри служили довше рекомендується нанести ще покриття відштовхуюче бруд та воду.
  • Існують лінзи на які нанесені всі перераховані вище покриття. Лінза з мультипокриттям буде якісно захищати очі дитини і прослужить багато років.

Вибираючи окуляри дитині обов’язково проконсультуйтеся з окулістом. Вивчіть інформацію про лінзи, покриття та виробників лінз. Вибирайте найякісніші лінзи і оправу для вашої дитини.  Адже якісні окуляри — це запорука здоров’я дитячих очей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1