Короткозорість у дітей до 1 року

Короткозорість у дітей до 1 року

На превеликий жаль, короткозорість у нашій країні, як і у  Європі в цілому, стрімко молодшає. І нікого вже не здивуєш тим, що може бути короткозорість у дитини 1 рік. Найчастіше це пов’язано зі спадковими факторами тому, що інші, з огляду на настільки ніжний вік, ще не грають особливої ролі.

Великою помилкою є те, що не всі батьки розуміють необхідність перевірки зору у дитини в такому юному віці. Якщо все робити правильно, то гострота зору спеціальними засобами перевіряється не тільки тоді, коли дитина збирається йти в школу, але і набагато раніше — у віці 3, 6 і 12 місяців. Чим раніше фахівець діагностує проблеми із зором у дитини, тим більше шансів на те, що з ними вдасться плідно боротися.

Як офтальмолог визначать короткозорість у малюка

Якщо з дорослими людьми і більш-менш дорослими дітьми все зрозуміло, то як же перевірити зір у малюка? Чи можна визначити короткозорість у дитини 1 рік? Досвідчений офтальмолог звертає увагу на наступні речі:

  • яка величина очних яблук у дитини, їх опуклість, форма, фіксується чи погляд на яскравих і гарних іграшках;
  • методи біомікроскопії і офтальмоскопії показують, в якому стані у дитини знаходиться кришталик, рогівка, очне дно і передня камера очей.

Слід зазначити, що це — абсолютно не боляче, не викликає у дитини дискомфорт. У деяких випадках, якщо у фахівця є деякі сумніви, можна зробити УЗД, яке допоможе показати справжній стан справ, з гарантією 100%.

У висновку хотілося б сказати, що короткозорість у дитини в 1 рік і раніше — це проблема, з якою можна і потрібно боротися. Як це зробити, підкаже лікуючий лікар-офтальмолог. Ми ж, зі свого боку, завжди готові допомогти купити хороші окуляри з діоптріями, як длядитини,так і для дорослої людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1