У дитини падає зір що робити

Зір у дитини

Всі ми хочемо, щоб у наших дітей було гарне здоров’я. І ситуація, коли здоров’я починає давати збій, м’яко кажучи, дуже неприємна. Дуже важливим є питання, в світлі наявної ситуації із зором жителів нашої країни України — у дитини падає зір, що робити? Головне — не панікувати, а зробити все необхідне для того, щоб дитина не втрачала гостроту зору.

Основна проблема, з якою стикаються наші діти — це міопія (короткозорість), від якої, в тій чи іншій мірі, страждає до 40% всіх школярів, до моменту закінчення середньої школи. Що ж робити в тому випадку, якщо у дитини псується зір?

Не будемо розглядати в сьогоднішній статті ознаки того, що із зором починають спостерігатися проблеми. Відразу ж перейдемо до способів боротьби з недугою.

Перш за все, якщо спостерігаються симптоми падіння зору, необхідно відразу ж піти на прийом до досвідченого офтальмолога. Чим раніше це зроблять батьки, тим більше шансів на те, що процес можна буде зупинити, а коли дитина виросте — повернути йому нормальний зір. Офтальмолог випише окуляри для зору, замовити які недорого можна, скориставшись послугами нашої інтернет-оптики «Оптика Львів». Носити окуляри потрібно обов’язково, не варто думати, що окуляри можуть самі по собі погіршити зір дитини — це міф, який абсолютно нічим не підтверджений. Якщо офтальмолог виписав окуляри, то носити їх потрібно обов’язково.

Крім цього, бажано обмежити роботу за комп’ютером, проведення часу з електронними гаджетами. Читати потрібно тільки при хорошому освітленні. Бажано щодня робити зорову гімнастику (комплекс вправ можна знайти в інтернеті).

Купити окуляри для зору для дитини, якщо їх виписав офтальмолог, потрібно обов’язково. Це допоможе зупинити розвиток короткозорості.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1