Що робити якщо у дитини далекозорість

Що робити якщо у дитини далекозорість

Що робити, якщо у дитини далекозорість? Це питання цікавить багатьох батьків, які стикаються з цією проблемою. У нашiй сьогоднішнiй статті блогу інтернет-оптики «ЛЬВІВ ОПТИКА» ми розповімо про те, як бути в цій ситуації.

Які ступені далекозорості існують?

Лікарі-офтальмологи виділяють три ступені далекозорості, які зустрічаються, як у дорослих пацієнтів, так і у дітей:

  • Слабка пресбiопiя — вважається нормою. Маленька дитина добре бачить на близькій відстані, проте його зорові органи швидко втомлюються, виникають головні болі та інші дискомфортні відчуття, що пов’язано з процесом формування зорової системи. Така аномалія є тимчасовою і не потребує лікування. Але в разі, якщо вони не зникає до 6-7 років, батькам необхідно звернутися до фахівця.
  • Середня ступінь далекозорості — може виникати у дітей старше 8-річного віку і вважається патологічним відхиленням, яке необхідно коригувати. В цьому випадку оптичні показники зору можуть варіюватися від +2 до +5 діоптрій, (окуляри для зору).
  • Сильна ступінь — будь-яка далекозорість (пресбіопія), яка виходить за рамки зазначеного вище.

Для того, щоб дізнатися, наскільки сильна далекозорість у дитини, обов’язково потрібно піти до досвідченого дитячого офтальмолога, який перевірить ступінь тієї пресбiопii, яка спостерігається у дитини.

Як лікувати у дитини пресбіопію?

Слід пам’ятати, що у маленької дитини далекозорість — це нормальне явище, якщо вона спостерігається в слабкому ступені. Найчастіше, така далекозорість пройде сама по собі, після досягнення дитиною 6-ти річного віку. Але якщо спостерігається середня і сильна стадія, необхідно звернутися до лікаря. Методики лікування різняться в залежності від того, який вік у дитини, їх може призначати тільки лікар.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1