Який зір може бути у людини?

нормальний зір у людини

Який має бути нормальний зір? Це питання, з огляду на той факт, що дуже багато з наших співвітчизників страждають від порушень зорової функції, дуже цікавий і хвилюючий. У яких випадках варто починати хвилюватися, а в яких, можна спокійно жити далі? Головне, що слід пам’ятати — це те, що відвідувати офтальмолога, навіть якщо у людини нормальний зір, необхідно не рідше, ніж один раз на рік.

Отже, який зір може бути у людини?

Гострота людського зору перевіряється спеціальною таблицею, в якій необхідно читати букви, розташовані в різних рядках. Кожен рядок йде на спадання (букви менше, ніж у попередній). Ідеальним зором вважається такий, при якому людина бачить чітко кожним оком десятий рядок знизу. Допускаються й деякі відхилення — нормальним також вважається зір, коли десятий рядок людина бачить і двома очима відразу.

Але не варто хвилюватися так само і в тому випадку, якщо гострота зору 0,8 (ідеальний зір — 1,0). Гострота зору 0,8 — це така гострота, при якій людина бачить не десяту, а восьму сходинку. Це можливо, як кожним оком окремо, так і двома відразу. Якщо людина на прийомі у офтальмолога показує найгірші результати, така гострота зору є підставою для корекції його.

Тобто, гострота зору людини нижче, ніж 0,8 вже не вважається нормальною, і вимагає корекції, за допомогою окулярів для зору, в яких встановлені спеціальні коригуючі короткозорість або далекозорість лінзи.

Сподіваємося, що змогли відповісти на питання, який може бути зір у людини. Якщо ж у вас, не дай Бог, діагностовано будь-які відхилення від нормальної гостроти зору, звертайтеся в нашу інтернет-оптику «ЛЬВІВ-ОПТИКА». Ми допоможемо підібрати окуляри, які скорегують цю проблему.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1