Що таке пресбіопія очей?

пресбіопія очей

У цій статті розглянемо питання, що таке пресбіопія очей, і чим вона може бути викликана. По-іншому, пресбіопіей називається стан, коли у людини погіршується зір поблизу, йому складно розглянути дрібні предмети. Ще пресбіопію називають вікової далекозорістю.

Які основні симптоми пресбіопії переважають?

Як можна зрозуміти, що у людини є ознаки пресбіопії? Насправді, це досить нескладно. Про наявність пресбіопії свідчать такі симптоми, як:

  • поблизу стає складно розглядати предмети;
  • знижується контрастність зображення, з’являється розмитість і нечіткість об’єкта, при погляді на нього;
  • потрібно віддаляти предмет від очей, щоб зробити зображення більш чітким;
  • стає важко читати, вишивати, робити будь-яку дрібну роботу;
  • щоб добре бачити, потрібно включати більш яскраве світло;
  • все частіше з’являються головні болі.

Наявність одного або декількох симптомів говорить про те, що у пацієнта починає розвиватися пресбіопія.

До групи ризику входять абсолютно всі люди. Немає такої людини, яку б не стосувалося це захворювання. Але у людей, які страждали далекозорістю, пресбіопія починається раніше і розвивається набагато швидше, ніж у всіх інших людей.

Як лікувати пресбіопію?

Оскільки це явище вікове, якому піддаються всі люди, вилікувати вікову далекозорість не вийде. Єдиний спосіб справитися з ситуацією — носити окуляри для зору. Якщо ж пресбиопия розвивається на тлі короткозорості, то потрібно носити, або прогресивні, або біфокальні окуляри, замовити які в Україні можна, звернувшись за допомогою в інтернет-оптику «ЛЬВІВ ОПТИКА». Тепер ви знаєте, що таке пресбіопія очей, якої схильне (з віком), більше 99% жителів нашої планети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1