Що таке коригуючі окуляри?

коригуючі окуляри

На превеликий жаль, крім того, що у багатьох з наших співвітчизників діагностується висока ступінь короткозорості, у деяких з них так само можна спостерігати і інші проблеми, які ускладнюють, і без того, не саму радісну картину. До числа таких проблем слід віднести рефракцію і акомодацію м’язів очного яблука. Для їх корекції виписують спеціальні коригуючі окуляри. Сьогодні розберемо, що таке коригуючі окуляри.

Почнемо з того, що такі окуляри потрібно робити строго за рецептом. Спеціальні лінзи з діоптріями, які використовують в коригуючих окулярах, дозволяють досить успішно боротися з проблемами в очному яблуці, які були озвучені вище.

Деякі з нас плутають коригуючі окуляри з окулярами-тренажерами. Насправді, це зовсім різні речі. Окуляри-тренажери використовують для того, щоб поліпшити гостроту зору, дати відпочинок очам, що зазнають велике навантаження. Якщо ж говорити про коригуючi окуляри, то вони дозволяють прибрати проблеми з рефракцією і акомодацією м’язів очей людини. Поряд з тим, ці окуляри допомагають впоратися з міопією або далекозорістю (проблеми з рефракцією і акомодацією не бувають без далекозорості або короткозорості), вони так само прибирають супутні проблеми.

Щоб виписати лінзи для коригуючих окулярів, необхідно звернутися до офтальмолога, який зможе вирішити цю проблему. У коригуючих окулярах, крім діоптрій, дуже важливу роль відіграє ще й циліндр, вісь симетрії в окулярах. Тепер ви знаєте, що таке коригуючі окуляри, і де їх слід виписувати.

Потрібно пам’ятати, що займатися самолікуванням, підбирати собі окуляри в оптиці, а ще гірше — на вітрині у продавця, ніякого відношення до офтальмології не має; — не можна. Це загрожує тим, що зір погіршиться ще більше. А такий розвиток подій не потрібно нікому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1