Що за діагноз міопія?

Що таке міопія

У зв’язку з тим, що проблеми із зором спостерігаються у багатьох наших співвітчизників, грамотність в цьому плані не завадить абсолютно. У цій статті розглянемо питання, що за діагноз міопія?

Отже, після прийому офтальмолога був поставлений діагноз — міопія. Що це таке? Говорячи простою мовою, міопія — це короткозорість. Короткозорістю називають патологічні явища в зоровому апараті людини, коли отримане зображення фокусується не на певній точці сітківки, а в області перед нею. І чим далі точка фокусування від сітківки, тим вища короткозорість.

Боротися з міопією можна декількома способами. Кожен з них має свої сильні сторони. Найчастіше офтальмологи радять коригування зору за допомогою окулярів з лінзами з діоптріями як з астигматичними,так і не астигматичними лінзами. Але тут потрібно розуміти, що коригування — це не лікування. Вилікувати міопію за допомогою окулярів і контактних лінз неможливо, можна просто створити більш сприятливі умови для життя і роботи людини. Кардинальний спосіб — хірургічне втручання. Але таке лікування можливо лише тоді, коли людина вже доросла (виповнилося 18 років). До цього періоду часу, робити операцію по усуненню міопії немає сенсу — очi ще росте і формується.

Найважче ускладнення при міопії — відшарування сітківки. Вона може привести до повної втрати зору. Якщо у батьків дитини спостерігається міопія (у батька і матері), ймовірність міопії у дитини — 50%. Якщо ж лише у одного з батьків — ймовірність 7-9%. Ну і, звичайно, міопію так само викликає неправильний режим життя, тривала робота за комп’ютером, читання при поганому світлі.

Тепер ви, шановні читачі нашого блогу, знаєте, що за діагноз міопія, і яким чином можна боротися з нею. Зір потрібно берегти з дитинства!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1