Як підібрати контактні лінзи для очей

Контактна лiнза Львiв

Як підібрати лінзи для очей

Якщо раніше поганий зір було швидше хворобою офісних працівників або ботанiв, то сьогодні все менше людей можуть похвалитися гострим зором. Коли цілодобово дивишся в екран, можеш легко пропустити початок погіршення зору. Тому, навіть якщо здається, що причин для занепокоєння немає — краще пройти обстеження у фахівців. Що стосується тих, хто вже отримав невтішний діагноз, то радимо не посилювати і йти купувати лінзи або окуляри. Ми вже розповідали, як підібрати окуляри до форми обличчя. А сьогодні ви дізнаєтесь, як правильно вибрати контактні лінзи або лінзи для окулярів. Перед написанням матеріалу ми проконсультувалися з фахівцями компанії «Оптика Львів».

Зверніться до лікаря офтальмолога

Починати вибір лінз логічно з походу до офтальмолога. У хороших компаніях з продажу оптики, як правило, є свої фахівці, які можуть провести діагностику. Для обстеження зараз використовуються не тільки знайомі всім з дитинства таблиці для зору з алфавітом, стан очей оцінюється на надточному комп’ютерному обладнанні. Для дослідження очної системи застосовуються різні методи: перевірка гостроти зору за допомогою спеціальних таблиць, визначення рефракції ока і параметрів рогівки, вимірювання внутрішньоочного тиску, огляд очей на щілинній лампі, вимір очного дна. Всі вони безконтактні і безболісні. 

Регулярно проходьте діагностику у окуліста

При хорошому зорі проходити повну діагностику необхідно хоча б раз на рік. Тим, у кого зір падає, мало купити лінзи або окуляри — потрібно не рідше одного разу на півріччя відвідувати лікаря і контролювати стан очей. Крім того, носіння лінз вимагає підвищеної уваги до зору, адже це чужорідне тіло для власного ока, а воно може викликати в ньому малопомітні зміни.

Види контактних лінз

Неправильно підібрані лінзи можуть посилити проблеми із зором, тому користуйся послугами професіоналів і не робіть покупки в сумнівних магазинах оптики. Особливо це стосується тих, хто ще не розбирається в марках і видах оптики. Ось кілька основних типів контактних лінз:

Традиційні лінзи.

Вони  розраховані на день, два тижні, місяць, квартал або півроку використання. М’які лінзи підійдуть для різних діоптрій. Кольорові лінзи не тільки поліпшать зір, але і підкреслять природний відтінок, а карнавальними ви зможете шокувати перехожих.

Лінзи для безперервного носіння.

Без них не обійтися в подорожі і в будь-якій ситуації, коли немає можливості дістати лінзу. У їх складі спеціальні речовини, які зволожують рогову оболонку ока і дозволяють їй дихати. Ці лінзи можна не знімати 30 днів.

Торичні лінзи.

Підійдуть для людей з астигматизмом — хвороба, коли нечітко бачиш все довкола. Розмитий зір викликає головні болі, а спроби розглядати об’єкт швидко стомлюють очі. Торичні лінзи рятують від цих неприємних відчуттів. Крім того, до них набагато простіше звикнути, ніж до окулярів для лікування астигматизму.

Не забудьте, що лінзи вимагають особливого догляду, для якого знадобляться спеціальні пристосування: розчин, пінцети, контейнери, серветки та інші аксесуари для лінз 

Як і де купити лінзи

Вперше звертатися за контактною оптикою краще в спеціалізований салон. У компанії Львів Оптика є кілька магазинів у Львові, де ви можете пройти повне обстеження. Якщо ви вже визначилися з вибором, то в салон ходити не обов’язково → замовляйте будь які лінзи в інтернет-магазині Львiв Оптика Отримати консультацію фахівця можна прямо на сайті. Товар доставляється в день замовлення, що дуже зручно, а для наших читачів діє знижка 10%, що ще й приємно. Замовити контактні лінзи →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1