Як підібрати окуляри для зору за формою обличчя

Підбір-оправи-по-формі-обличчя

Підібрати окуляри за формою обличчя онлайн

Зниження гостроти зору погіршує якість життя. При цьому для жінок не менш важливий зовнішній вигляд. Тому підбір форми окулярів не менш важливий, ніж точність підбору діоптрій лінз. Існують нескладні правила, що дозволяють заощадити час, при виборі форми окулярiв.
Оправа для корекції зору не повинна повторювати форму обличчя (круглі окуляри на круглому обличчі), а її розмір повинен поєднуватися з розміром обличчя. Оправа не повинна бути надмірно широкою або вузькою. Добре, якщо колір оправи буде поєднуватися з кольором очей.
Існують базові форми обличчя, їх всього шість. Обличчя може бути круглої і овальної, витягнутої і квадратної, ромбовидної та трикутної форми. Кожна форма має свої особливості. За допомогою оправи можна скорегувати недоліки форми лиця, зробити більш правильними його пропорції.
овальне обличчя
овальне обличчя
Найбільш збалансованими вважають овальні лиця. На такому обличчi будуть добре виглядати оправи будь-якої форми, в тому числі авіатори і метелики. Оправа повинна гармонійно поєднуватися з розмірами лиця.
квадратне обличчя
квадратне обличчя
Людям з квадратними формами характерна наявність широких щелепи і чола. Незграбним контурам лиця можна надати більш правильні пропорції, використовуючи вузькі оправи із закругленими формами лінз: котячі очі, панто та авіатори, підійдуть овальні і круглі оправи.
кругле обличчя
кругле обличчя
На круглому обличчі присутні в основному плавні лінії, тому для таких осіб актуальні оправи квадратної і прямокутної форми. Ідеально на круглому обличчі виглядатимуть вайфарери і медичні окуляри в оправі метелик.
Найбільш рідко зустрічається ромбовидна форма лиця з помітно виступаючими скулами, вузьким чолом і підборіддям. Щоб візуально зменшити скули і виділити очі, слід віддавати перевагу оправам, де контрастна форма брів: клабмастер, котяче око.
Продовгасті лиця потребують візуальному розширенні, що можна забезпечити за допомогою контрастних завушникiв. Можливе використання квадратних, прямокутних і круглих оправ. Ідеально на продовгастому обличчі виглядає медична оправа wayfarer.
трикутне обличчя
трикутне обличчя
Для трикутної (серцеподібної) форми лиця характерна наявність широкої верхньої частини і вузького підборіддя. Надати обличчю правильні пропорції допоможуть оправи світлих тонів із закругленою формою лінз. Для такої форми відмінно підійдуть оправи панто, а також медичні окуляри у формі крапель (авіатор, оправи ray ban) або вайфарери.
Крім того, при виборі оправи слід враховувати кольоротип людини, його улюблений стиль одягу.
Виділяють три стилю в одязі: діловий, екстравагантний, повсякденний.
Для ділового стилю одягу підходять безободковi конструкції оправ з нержавіючої сталі або сплавів на основі титану.
Люди творчих професій вибирають сміливі асиметричні форми оправи, несподівані поєднання кольорів.
Для повсякденного стилю важливий комфорт і свобода, любителі стилю п’ятниці часто вибирають легкі безободковi оправи з титану, якi майже не відчуваються на обличчі.
Медичні окуляри в першу чергу повинні забезпечувати якість коригування зору.
Звертайтеся за консультацією в інтернет-магазин «Львів-оптика». Для того щоб правильно вибрати та замовити окуляри для зору телефонуйте за номером: (068) 492 7308.
Viber або WhatsApp +38 (095) 832-03-11.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1