Чому з’являються мушки в очах

мушки в очах

Багато з тих, хто має проблеми із зором (втім, як і здорові люди), рано чи пізно стикаються з таким явищем, як невеликі цятки темного кольору (так звані, «мушки»). У нашій статті розповімо сьогодні, чому з’являються мушки в очах, чи передбачає це явище, будь-яку небезпеку для здоров’я органів зору людини.

Що ж це таке — мушки в очах, і чому вони з’являються?

Однією з найпоширеніших причин, через яку виникають «мушки» в очах, є ДСТ (деструкція склоподібного тіла). Це желеподібна речовина, яке є вмістом очного яблука, з часом починає трохи розріджуватись, втрачати свою щільність. Оскільки воно тісно пов’язане з сітківкою, таке розрідження впливає і на неї. Молекули склоподібного тіла можуть темніти і світло, проходячи через нього, потрапляє на ці темні молекули (це і є, так звані, мушки).

У переважній більшості випадків, такі плаваючі мушки ніякої небезпеки для здоров’я людини не несуть. Особливо, якщо вік людини вже більше, ніж 40-50 років. Але якщо такі мушки з’являються в очах дитини, необхідно задуматися і терміново повести дитину до дитячого офтальмолога.

Крім потемніння склоподібного тіла, є ще кілька причин того, що в очах людини починають з’являтися мушки:

  • підвищення або зниження артеріального тиску;
  • цукровий діабет;
  • порушення мозкового кровообігу.

Оптимальне рішення, якщо у людини в очах з’явилися мушки, пройти обстеження в клініці, на предмет з’ясування загального стану здоров’я. Якщо все в порядку, то про мушки, в переважній більшості випадків, можна не турбуватися. Але, все-таки, коли з’явилися мушки, краще сходити, поряд з іншими лікарями, і до офтальмолога. Тепер ви, шановні читачі нашого блогу «ЛЬВІВ ОПТИКА», знаєте, чому з’являються мушки в очах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1