Що робить кришталик ока?

кришталик ока

Що робить кришталик ока? Це питання цікавить багатьох з нас — тих людей, які бажають знати, як можна більше про будову органів зору людини. У нашій сьогоднішній статті ми б хотіли дати відповідь на це питання, як можна більш докладнiше та зрозумілiше.

Кришталик — це та природна оптична лінза, яка дозволяє чітко бачити предмети на різній відстані. Оптична сила цієї унікальної лінзи може постійно змінюватися, щоб транслювати зображення на сітківку, як можна якісніше. Але, на превеликий жаль, проблеми з кришталиком і, відповідно, із зором у цілому, зустрічаються досить часто, і тоді необхідні окуляри для зору.

Кришталик ока прозорий і гнучкий. Він фокусує світло на сітківці. Для точних завдань світло фокусується в центрі сітківки, в зоні, яка називається жовтою плямою. М’язи навколо кришталика контролюють його форму, дозволяючи вам бачити об’єкти на різних відстанях.

Захворювання кришталика, виходячи з практики, є найпоширенішими. Одне з них — катаракта (помутніння кришталика), яке вперше було описано ще Гіппократом. Він же перший розповів про те, як боротися з цим захворюванням (видаляв помутнілий кришталик за допомогою голки). Звичайно, око, що втратило свою оптичну лінзу, того зору, що раніше, дати вже не могло, але людина могла, хоча б бачити розпливчаті образи і картинки.

З огляду на складну структуру очей, не дивно, що вони не завжди працюють так, як слід було б. Це може призводити до порушення чіткості зору. Проблеми зору, такі, як далекозорість, короткозорість і астигматизм, дуже поширені. Якщо ви відчуваєте проблеми із зором, обов’язково запишіться на перевірку очей до окуліста. А підібрати гарні окуляри можна, звернувшись за допомогою в нашу інтернет-оптику «ЛЬВІВ ОПТИКА».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1